DESİ METALINE WTKS HS 102 ALARM SİSTEMİ

image2

METALINE WTGKS+ paketinde, sabit ve GSM telefonları arama özelliği bulunmaktadır. Desi METALINE serisi alarm sistemlerimiz, kablolu ve kablosuz alanları, şifre ve uzaktan kumanda ile kontrol imkanı ile profesyonel alarm sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayan ve DESi teknik ekiplerince montajı yapılan ürün grubumuzdur. DESi yetkili servislerince yapılacak ücretsiz keşif sonrasında paket içeriği, harici tuş takımı, dış alan sireni, dedektörler vb. aksesuarlarla zenginleştirilebilen METALINE serisi sistemler, tümleşik sireni ve metal yapısı ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır.  

Desi Midline WS Kumandalı Özellikleri

image3

Dış ortama takılabilen, LED uyarı ışıklı merkez ünite , 6 taneye kadar uzaktan kumanda öğrenebilme , 8 kablosuz alan , DESi kablosuz sensörlerle uyumlu , Elektrik kesintilerine karşı dâhilî akü , Yerinden sökülmeye ve kapak açılmasına karşı çift sabotaj koruması , 105 dB'e varan yüksek ses şiddeti  

Uzaktan Kumanda Özellikleri

image4

  Sabit kodlu kumandalarda, butona basıldığında RF olarak yayılan kod sürekli aynıdır. DESi uzaktan kumandaları ise değişken (rolling) kod teknolojisini kullanır. Değişken kod teknolojisi kısaca aşağıdaki gibi çalışmaktadır: 1) Değişken kodlu kumandanın butonuna bastığınızda şifrelenmiş bir kod RF olarak yayılır. 2) Aynı butona bir defa daha bastığınızda, yine şifreli olarak farklı bir RF kod yayılır. Aynı kod tekrar yayınlanmaz.Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylı olan 433,92 MHz frekansında yayın yapan DESi kumandaları, size konfor ve güvenliği birlikte sunuyor.  


Desi Alarm sistemleri

image5
image6
image7
image8